KONST / Litografier / Färglitografi 13592138
nr 1359 2138
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/125. Motivet: 55x49cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:14:07
3/11 19:05:50
700 kr
8/11 22:15:53
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann